CYKORIA (GENERAL)

Allrestaurants - CYKORIA  - Wierzchosławice, POLAND

Address: Wierzchosławice 15, 88 –141 Wierzchosławice, POLAND
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://cykoria.com.pl Email: *

CYKORIA S.A. jest producentem koncentratów spożywczych, suszów warzyw i owoców, przypraw i mieszanek przyprawowych oraz suszu cykorii korzeniowej.

Firmę założono w 1880 roku w Wierzchosławicach, w samym sercu Kujaw. Po wielu zmianach w organizacji i profilu działalności, w toku przekształceń prywatyzacyjnych w 1994 r., została utworzona spółka akcyjna o charakterze pracowniczym Zakłady Przetwórstwa Cykorii S.A., działająca wyłącznie w oparciu o prywatny kapitał polski.
Firma w swojej działalności łączy ponad 120-letnią tradycję z nowoczesnością i sprawdzoną technologią oraz sprawnym zarządzaniem.

Proponujemy konsumentom wyroby spożywcze pod dewizą

„Kolorowy Świat Smaku”

w bogatej palecie asortymentowej i smakowej, odpowiadającej różnym gustom i potrzebom.
Skupiamy się na osiągnięciu najwyższej jakości produktów, rzetelności i lojalności wobec konsumenta, zapewnieniu bezpieczeństwa zdrowotnego wyrobów i wprowadzaniu nowości na rynek. Współpracujemy z jednostkami naukowo-badawczymi i prowadzimy własne badania.

W działalności kierujemy się zasadami:

* dobro Konsumenta jest dobrem najwyższym,
* wysoka jakość produktu jest priorytetem Firmy,
* największym kapitałem Firmy są jej pracownicy

Przestrzeganie powyższych zasad i kontynuowanie tradycji powoduje zaufanie i uznanie konsumentów, dobrą reputację firmy oraz osiągnięcie strategicznego celu w postaci znaczącej pozycji Firmy na rynku krajowym i zagranicznym.

Allrestaurants - CYKORIA  - Wierzchosławice, POLAND Allrestaurants - CYKORIA  - Wierzchosławice, POLAND Allrestaurants - CYKORIA  - Wierzchosławice, POLAND Allrestaurants - CYKORIA  - Wierzchosławice, POLAND Allrestaurants - CYKORIA  - Wierzchosławice, POLAND
x
X