MOJE OWOCE (GENERAL)

Allrestaurants - MOJE OWOCE - Kurow, POLAND

Address: Klementowice 346, 24-170 Kurow, POLAND
Phone: +48600894884 Mobile: * Fax: *
Website: http://mojeowoce.pl Email: *

„Moje Owoce” powstały w 2012 roku, firma została założona przez rodzinę, która od wielu lat prowadzi gospodarstwo specjalizujące się w uprawie malin. Zalety domowych przetworów powstających z najświeższych własnoręcznie zebranych owoców, przez wiele lat były doceniane jedynie przez domowników i najbliższych przyjaciół rodziny. Rosnące zainteresowanie tradycyjnymi przetworami sprawiło, że domowa produkcja przekształciła się w malutką wytwórnię owocowych skarbów.

Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu wytwórni i własnej plantacji, do produkcji przeznaczone są tylko świeże owoce wysokiej jakości. Soki i musy powstają według tradycyjnych metod, w ich skład wchodzą tylko naturalne składniki.

Pierwszymi produktami firmy są; Sok malinowy wysokosłodzony i Mus malinowy, obecnie pracujemy nad rozszerzeniem oferty – nowości pojawią się już w przyszłym sezonie.

Allrestaurants - MOJE OWOCE - Kurow, POLAND Allrestaurants - MOJE OWOCE - Kurow, POLAND Allrestaurants - MOJE OWOCE - Kurow, POLAND Allrestaurants - MOJE OWOCE - Kurow, POLAND Allrestaurants - MOJE OWOCE - Kurow, POLAND
x
X