GUSTO (GENERAL)

Allrestaurants - GUSTO - Dzialoszyn, POLAND

Address: Dzialoszynska 15, 98-355 Dzialoszyn, POLAND
Phone: +48438414533 Mobile: * Fax: *
Website: http://devgusto.yasecure.com/ Email: *

„Firma Gusto powstala w 1988 roku. Przechodziliśmy różne etapy rozwoju, jednak zawsze celem była wysoka jakość i zadowolenie naszych klientów, a także nasza satysfakcja.
Lata 2008-2010 były szczególnym okresem dla naszej firmy. Pomimo trudnych momentów, dzięki ogromnej pracy udowodniliśmy, że trudności są po to, aby je pokonywać.
W tym roku minie 24 lata od założenia firmy. W tym czasie udało nam się zbudować przedsiębiorstwo o dobrej pozycji na rynku, z dynamicznym i silnym zespołem ludzi, posiadające coraz lepiej rozpoznawalne produkty.
Szczególnym powodem do dumy jest fakt, że nasz kapitał jest w calości polskiego pochodzenia, a wszystkie firmowane przez nas produkty wytwarzane są w Polsce.
Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasze produkty. Wierzymy, że dotychczasowa oferta wraz z wprowadzonymi nowościami będzie przez odbiorców odbierana pozytywnie, tak jak w minionych latach.
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam produkować słodycze o wysokiej jakości, jak i również o niepowtarzalnych smakach. Serdecznie dziękujemy naszym klientom za dotychczasową współpracę i wierzymy, iż dalsze lata bedą równie owocne i satysfakcjonujące.”

Allrestaurants - GUSTO - Dzialoszyn, POLAND Allrestaurants - GUSTO - Dzialoszyn, POLAND Allrestaurants - GUSTO - Dzialoszyn, POLAND Allrestaurants - GUSTO - Dzialoszyn, POLAND Allrestaurants - GUSTO - Dzialoszyn, POLAND
x
X