MUSETTI (COFFEE SHOP)

Allrestaurants - MUSETTI - Bratislava II, SLOVAKIA

Address: Trencianska 53, 821 09 Bratislava II, SLOVAKIA
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://musetti.sk Email: *

Naša spoločnosť získala výhradné zastúpenie výnimočnej talianskej kávy Musetti Caffé a profesionálnych kávovarov značky Astoria. Taktiež poskytujeme prenájom, servis a predaj profesionálnych kávovarov a kávových mlynčekov značky Quamar. Ďalšou našou činnosťou, ktorej venujeme pozornosť je organizácia baristických kurzov a consultingových aktivít. Hlavným zameraním je pre nás káva, čaj, čokoláda, barové doplnky do kaviarní, reštaurácií a kancelárií s vysokým dôrazom na kvalitu a služby. Zabezpečíme aj kompletnú starostlivosť a reklamnú podporu. Tešíme sa na spoluprácu práve s Vašou spoločnosťou!

La Via Del Tè ďalšia rodinná firma a ďalšie krásne historické mesto – Florencia. Málo stretnete v Taliansku miest kde medzi početnými kaviarňami svoje zaslúžené miesto našlo nemálo útulných čajovní, vďaka 50 ročnému pôsobeniu tamojšej rodiny Carrai – stojacou za svetoznámou značkou prémiových čajov La Via Del Tè. Čaje La Via Del Tè vás prevedú po celej Florencií od gurmánskych obchodíkov priamo na letisku až po firemné predajne v historickom centre. Okrem neprekonatelnej kvality sa čaje La Via Del Tè vyznačujú nadherným dizajnom darčekových balení.

Allrestaurants - MUSETTI - Bratislava II, SLOVAKIA Allrestaurants - MUSETTI - Bratislava II, SLOVAKIA Allrestaurants - MUSETTI - Bratislava II, SLOVAKIA Allrestaurants - MUSETTI - Bratislava II, SLOVAKIA Allrestaurants - MUSETTI - Bratislava II, SLOVAKIA
x
X