ALIBI (CLUB & BAR)

Allrestaurants - ALIBI - Wroclaw, POLAND

Address: Grunwaldzka 67, Wroclaw, POLAND
Phone: +48713282953 Mobile: * Fax: *
Website: http://alibi.com.pl/ Email: *

To już 13 lat. Alibi jest najstarszym klubem w mieście, który trwa na posterunku muzycznej zabawy Wrocławia. Właściciele i pracownicy klubu cały czas dbają, by atmosfera podczas imprez, była taka sama jak dawniej. Mimo, że przez klub przewijają się tysiące spragnionych zabawy imprezowiczów, to codziennie można spotkać „te same twarze”, ludzi Alibi, którzy od dłuższego czasu upodobali sobie to miejsce. To właśnie oni, co roku, wprowadzają w „dorosłe życie” nowe pokolenia „alibowiczów”.

W klubie regularnie koncertują nie tylko polskie topowe zespoły, takie jak: T.Love, Kazik, Ira, Strachy na lachy, Voo Voo, TSA czy Kat, ale również goszczą zagraniczne gwiazdy. Wystarczy wymienić tylko: Living Colour, Sepultura, Exploited, New model Army, Ray Wilson, Agnostyc Front czy Dredzone.

Tak jak dawniej, imprezy kończą się bladym świtem, zmęczeni, ale szczęśliwi studenci wracają do akademików, niektórzy na rękach kolegów. Spotkają się znowu tutaj, jeszcze tego samego dnia, wieczorem...To jest Ich Alibi. Jak masz zamiar wracać rankiem do rodzinnego domu to warto, naprawdę, mieć wtedy Alibi.

Allrestaurants - ALIBI - Wroclaw, POLAND Allrestaurants - ALIBI - Wroclaw, POLAND Allrestaurants - ALIBI - Wroclaw, POLAND Allrestaurants - ALIBI - Wroclaw, POLAND Allrestaurants - ALIBI - Wroclaw, POLAND
Smoking area: Not smoking Google Map
x
X